PDF Drukuj Email

 

CZERWIEC 2016

 

  • I miejsce dla Justyny Talarczyk, II miejsce dla Weroniki Bogusz i III miejsce dla Kamila Bukato w Gminnym Konkursie Plastyczno-Rysunkowym Obrona Cywilna wokół nas - "112 w trudnej sprawie, nie używaj przy zabawie"
  • wyróżnienie dla Konrada Tadycha w wojewódzkim konkursie recytatorskim "Strofka"
  • I miejsce dla Marka Najdowskiego, II miejsce dla Weroniki Baranowskiej oraz wyróżnienia dla Wiktorii Sobieszczyk i Katarzyny Ksobiak w powiatowym konkursie literackim "Stop przemocy. Zamień pięści na słowa"
  • I miejsce dla Justyny Talarczyk, II miejsce dla Natalii Zapory i III miejsce (ex aequo) dla Arniki Głąb i Filipa Smełsza w Szkolnym Konkursie Mitologicznym
  • I miejsce dla Kamila Świerczka, II miejsce dla Arniki Głąb, III miejsce dla Dawida Żurka w szkolnym turnieju gier planszowych
  • I miejsce dla Justyny Talarczyk, II miejsce dla Pauliny Błędzińskiej i III miejsce dla Julii Witkowskiej w Szkolnym Konkursie Chemicznym
  • I miejsce dla Krzysztofa Śledzika, II miejsce dla Fabiana Fettera i III miejsce dla Kamila Brzezińskiego w Omnibusie z języka angielskiego dla klas pierwszych
  • I miejsce dla Pauliny Kemnitz, II miejsce dla Arniki Głąb i III miejsce dla Małgorzaty Maciejewskiej w Omnibusie z języka angielskiego dla klas drugich
  • I miejsce dla Fabiana Fettera, II miejsce dla Kamila Brzezińskiego i III miejsce dla Kamila Kolanowskiego w szkolnym konkursie "Mistrz Matematyki" dla klas pierwszych
  • I miejsce dla Julii Kaczmarek, II miejsce dla Pauliny Kemntz i III miejsce dla Natalii Zapory w szkolnym konkursie "Mistrz Matematyki" dla klas drugich
  • I miejsce dla Samiego Berghleh, II miejsce dla Justyny Talarczyk i III miejsce dla Katarzyny Wardy w szkolnym konkursie "Mistrz Matematyki" dla klas trzecich

 

 

MAJ 2016

 

  • wyróżnienie dla Adriany Kotek w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "ORTOGRAF"
  • wyróżnienie dla Aleksandry Małkowskiej i Magdaleny Kujawy w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "KREATOR"
  • wyróżnienie dla Justyny Talarczyk w powiatowym konkursie literackim "Książka, do której na pewno powrócę"
  • I miejsce w kategorii solistów dla Anny Domańskiej i III miejsce w kategorii chórów na XI Festiwalu Polskiej Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej
  • I miejsce dla Krzysztofa Śledzika w IX Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
  • tytuł "Mistrza Ortografii" w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o Złote Pióro Dyrektora Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Łobżenicy
  • II miejsce dla Małgorzaty Maciejewskiej, III miejsce dla Marty Lange i wyróżnienie dla Kamila Kolanowskiego w VI edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Jana Pawła II "Jeśli chcesz znaleźć źródło, musisz iść do góry, pod prąd"
  • V miejsce w ogólnopolskim konkursie na projekt edukacyjny promujący zmianę zachowań w zakresie stylu życia w środowisku lokalnym, w ramach realizacji X edycji programu edukacyjnego "Trzymaj formę!"
  • I miejsce dla drużyny w składzie: Paulina Kemnitz, Fabian Fetter i Sami Berghleh, w powiatowym konkursie "Człowiek i jego środowisko"
  • Kamil Brzeziński, Adriana Kotek i Paulina Kemnitz laureatami XXVI Szkolnego Konkursu Ortograficznego
  • I miejsce dla Anny Domańskiej, II miejsce dla Justyny Talarczyk i III miejsce dla Weroniki Skorupy w szkolnym konkursie czytelniczym "Znam Jezioro Osobliwości"
  • I miejsce dla Justyny Talarczyk, II miejsce dla Marka Najdowskiego i III miejsce dla Samiego Berghleh w szkolnym konkursie "Z ekologią za pan brat"
  • Tytuł "Mistrza Sportu" dla Szymona Głąba, II miejsce dla Przemysława Woźnego i III miejsce dla Karola Perkowskiego
  • Tytuł "Mistrzyni Sportu" dla Wiktorii Jurek, II miejsce dla Julii Zdanowicz i III miejsce dla Martyny Kierońskiej
  • I miejsce dla Marcina Końca, II miejsce dla Daniela Nowaczewskiego i III miejsce dla Roberta Musiała w szkolnym konkursie "STRONGMEN 2016"
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w LA w sztafecie szwedzkiej dziewcząt:

Angelika Stopa

Anna Domańska

Marta Lange

Małgorzata Maciejewska

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w LA w sztafecie szwedzkiej chłopców:

Wojciech Balcer

Miłosz Kempiński

Kacper Stachowski

Szymon Wintrowicz

  • I miejsce dla Szymona Wintrowicza w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w biegu na 100 m
  • III miejsce dla Miłosza Kempińskiego w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w skoku w dal
  • III miejsce dla Szymona Wintrowicza w biegu na 100 m w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej "GIMNAZJADA"

 

 

KWIECIEŃ 2016

 

  • kwalifikacja do etapu wojewódzkiego konkursu recytatorskiego "Strofka" dla Marty Lange i Konrada Tadycha
  • III miejsce w XXXIX Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap powiatowy):

Sami Berghleh

Fabian Fetter

Kamil Kolanowski

  • Justyna Talarczyk, Anna Domańska i Adriana Kotek finalistkami szkolnego konkursu "Książka, do której na pewno wrócę"
  • I miejsce dla Huberta Szyca w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w tenisie stołowym

 

 

MARZEC 2016

 

  • tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego dla Krzysztofa Śledzika
  • I miejsce dla Justyny Talarczyk, II miejsce dla Julii Witkowskiej i III miejsce dla Radosława Jasiorowskiego w Szkolnym Konkursie o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego
  • Marta Lange, Angelika Stopa i Konrad Tadych laureatami szkolnego etapu Turnieju Recytatorskiego "Strofka"
  • Małgorzata Maciejewska i Anna Domańska laureatkami szkolnego etapu Turnieju Poezji Śpiewanej
  • VI miejsce w XVIII Kujawsko-Pomorskiej "GIMNAZJADZIE" w koszykówce dziewcząt

 

 

LUTY 2016

 

  • Justyna Talarczyk, Hubert Górecki i Miłosz Siuzdak laureatami szkolnego konkursu historycznego "Mistrz Historii"
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

 

 

GRUDZIEŃ 2015

 

  • tytuł "Mistrz Pięknego Czytania" dla Marty Lange i "Wicemistrz Pięknego Czytania" dla Weroniki Ziołeckiej w powiatowym konkursie pięknego czytania poezji Jana Pawła II
  • kwalifikacja Weroniki Skorupy, Justyny Talarczyk i Pauliny Kemnitz do II etapu XII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień"
  • kwalifikacja Weroniki Skorupy, Arniki Głąb, Kamila Brzezińskiego i Fabiana Fettera do II etapu X Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z ortografią na co dzień"
  • I miejsce dla Adriany Kotek, II miejsce dla Justyny Talarczyk i III miejsce dla Weroniki Skorupy w VI Szkolnym Konkursie Językowym "Ojczyzna-Polszczyzna" (fleksja i składnia)
  • Magdalena Kujawa i Dominika Woźna laureatkami szkolnego konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową

 

 

LISTOPAD 2015

 

  • I miejsce dla Fabiana Fettera, II miejsce dla Kamila Brzezińskiego oraz III miejsce dla Arniki Głąb i Weroniki Skorupy w szkolnym etapie IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z ortografią na co dzień"
  • I miejsce dla Weroniki Skorupy, II miejsce dla Justyny Talarczyk oraz III miejsce dla Adriany Kotek i Dominiki Woźnej w szkolnym etapie X Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

 

 

PAŹDZIERNIK 2015

 

  • kwalifikacja do etapu rejonowego kuratoryjnych konkursów przedmiotowych:

Justyna Talarczyk (historia, język polski, język angielski)

Sami Berghleh (matematyka)

Julia Kaczmarek (matematyka)

Krzysztof Śledzik (język angielski)

Adriana Kotek (geografia)

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Gimnazjalnych
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 20 września 2016 07:55
 

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat po kliknięciu na link. Zgoda po naciśnięciu "Agree" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information