PDF Drukuj Email

 

DORADCA ZAWODOWY


mgr Anna Skubiszewska-Olszak

 

Godziny pracy w roku szkolnym 2016/2017

wtorek: 905 - 1135

 

Dyżur dla uczniów i rodziców

wtorek: 1425 - 1510

 

 

Doradca zawodowy poleca...

Absolwent gimnazjum [.pdf]

Kształcenie zawodowe[.pdf]

 

 

 

 Poprawiony: środa, 21 września 2016 10:26
 
basketball jerseys custom 

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat po kliknięciu na link. Zgoda po naciśnięciu "Agree" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information