PDF Drukuj Email

CZERWIEC 2014

 

  • I miejsce dla Justyny Talarczyk w konkursie wiedzy „Krajeński Park Krajobrazowy”

 

  • I miejsce dla Aleksandry Jareckiej i III miejsce dla Kingi Brzezińskiej w VIII Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii 2014”

 

  • II miejsce dla drużyny w ECO- Rajdzie Korczaka

Agata Kierońska

A. Biernat

M. Zielińska

D. Kempka

A. Wałęga

Ł. Kunc

Hubert Sikorski

Hubert Mikołajczak

Karol Oleksy

P. Rosa

 

  • Wyróżnienie wojewody kujawsko-pomorskiego dla Dominiki Błoch w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Obrona Cywilna Wokół Nas – 2013”

 

  • VI miejsce dla Szymona Wintrowicza w biegu na 100 m podczas Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Lekkiej Atletyce
  • IX miejsce dla Weroniki Pągowskiej w rzucie oszczepem podczas Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Lekkiej Atletyce

 

 

MAJ 2014

 

  • Wyróżnienie dla Ewy Marach w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na ludowo”

 

  • I miejsce dla Chóru Szkolnego i wyróżnienie dla Michała Sercowa w IX Przeglądzie Polskiej Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

 

  • Wyróżnienie dla Marty Ormińskiej w V edycji bydgoskiego festiwalu pięknego głośnego czytania młodzieży gimnazjalnej im. Kazimierza Hoffmana

 

  • I miejsce w powiatowym konkursie „Zabawy językiem polskim, angielskim i niemieckim"

Justyna Talarczyk

Weronika Górecka

Adriana Kotek


  • I miejsce dla Szymona Wintrowicza w biegu na 100 m podczas Mistrzostw Powiatu Nakielskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych
  • I miejsce dla Weroniki Pągowskiej w rzucie oszczepem podczas Mistrzostw Powiatu Nakielskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych
  • I miejsce dla Adama Wałęgi w biegu na 1500 m podczas Mistrzostw Powiatu Nakielskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych
  • I miejsce dla sztafety szwedzkiej podczas Mistrzostw Powiatu Nakielskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych

M. Steinke

Szymon Kielmann

B. Kowalski

Arkadiusz Kwiatkowski

 

  • IV miejsce dla Karoliny Baran i Seweryna Stachowskiego w biegu na 100 m podczas Mistrzostw Powiatu Nakielskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych

 

 

 

KWIECIEŃ 2014

 

  • I miejsce dla Ewy Marach w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II – Patron naszych serc”

 

  • I miejsce dla Justyny Talarczyk w Powiatowym Konkursie Literackim „Wiadomość do Ojca Świętego, enter”

 

  • Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Galileo 2014 z j. polskiego"

Aleksandra Jarecka

Marta Ormińska

Dominika Przybylska

M. Madziński

Paweł Górecki

W. Wąs

 

  • I miejsce dla Aleksandry Jareckiej w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum

 

  • Wyróżnienie dla Marty Ormińskiej i Dominiki Przybylskiej w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania  Twórczości Literackiej Karola Wojtyły – Jana Pawła II

 

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
  • I miejsce w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Juniorek i Juniorów dla lat 15 i 17 w podnoszeniu ciężarów

Szymon Jurecki - 56 kg

Patryk Kulski - 85 kg

Łukasz Kwapich - 69 kg

a

a

MARZEC 2014

 

  • Tytuł laureatki wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla Dominiki Przybylskiej

  • III miejsce dla Wiktora Beltra i Mateusza Szyca w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Tenisie Stołowym Chłopców
  • I miejsce dla Wiktora Beltra w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym
  • II miejsce dla Mateusza Szyca w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym
  • I miejsce dla Szymona Jureckiego i Jakuba Wiatrowicza w I Turnieju Młodzików do lat 15 w podnoszeniu ciężarów
  • II miejsce dla W. Ziołeckiej w I Turnieju Młodzików do lat 15 w podnoszeniu ciężarów

 

 

LUTY 2014

 

 

  • I miejsce dla  Wiktora Beltra i Mateusza Szyca w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym Chłopców

 

 

 

STYCZEŃ 2014

 

  • II miejsce w III etapie – parkowym XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

 

Marta Ormińska

Dominika Przybylska

Szymon Głąb

Weronika Górecka


 

  • I miejsce dla Justyny Talarczyk w Gminnym Konkursie Historycznym „Gmina Mrocza we wspomnieniach”

 

  • II miejsce dla Dominiki Błoch w XVI Eliminacjach Wojewódzkich Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy Pożarom”

 

 

 

GRUDZIEŃ 2013

 

  • Tytuł "Mistrza Ortografii" w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej:

Aleksandra Jarecka

Kinga Brzezińska

Aleksandra Kaźmierczak

 

  • Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego kuratoryjnego konkurs  przedmiotowego z języka polskiego:

Dominika Przybylska

 

  • Kwalifikacje do II etapu X Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzna na co dzień"

Aleksandra Jarecka

Adriana Kotek

 

  • Kwalifikacje do II etapu VIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z ortografią na co dzień:

Aleksandra Jarecka

Kinga Brzezińska

Karolina Maison

Magdalena Kaczmarek

Malwina Wenerska


  • II miejsce dla chóru szkolnego w plebiscycie "Młody Talent Krajny i Pałuk 2013"

 

  • Wyróżnienie dla Ewy Marach w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Moja okolica jest piękna"

 

  • I miejsce dla Karoliny Koniec w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Podnoszeniu Ciężarów
  • II miejsce dla Szymona Jureckiego w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Podnoszeniu Ciężarów
  • III miejsce dla Jakuba Wiatrowicza w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Podnoszeniu Ciężarów
  • III miejsce dla Briana Kuczyńskiego w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Podnoszeniu Ciężarów
  • I miejsce dla Kacpra Badziągowskiego w międzynarodowych zawodach w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się w Niemczech

 

 

LISTOPAD 2013

 

  • Kwalifikacje do etapu rejonowego kuratoryjnych konkursów przedmiotowych dla:

Aleksandry Jareckiej (j. polski, j. niemiecki, historia, j. angielski i matematyka)

Dominiki Przybylskiej (j. polski i historia)

Łukasza Maciejewskiego (matematyka)

 

  • Szkolny etap VIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z ortografią na co dzień":

I miejsce:

Aleksandra Jarecka

Karolina Maison

Kinga Brzezińska

II miejsce:

Magdalena Kaczmarek

Malwina Wenerska

III miejsce:

Dominika Warkus

 

  • Szkolny etap X Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawna polszczyzną na co dzień":

I miejsce:

Aleksandra Jarecka

II miejsce:

Adriana Kotek

III miejsce:

Marcin Madziński

Justyna Talarczyk

Magdalena Kaczmarek

 

  • Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

I miejsce:

Justyna Talarczyk

II miejsce:

Łukasz Maciejewski

Szymon Kielmann

III miejsce:

Aleksandra Jarecka

 

  • Kwalifikacja do kolejnego etapu  Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

Dominika Przybylska

Marta Ormińska

Szymon Głąb

Weronika Górecka


  • Srebrna Kamera na festiwalu filmowym "Sztuka wyboru" za film "Nie bądź obojętny"

Paula Bielawska

Agnieszka Maciejewska

Jakub Schulz


  • I miejsce dla Jakuba Wiatrowicza w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Podnoszeniu Ciężarów
  • I miejsce dla Patryka Kulskiego w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Podnoszeniu Ciężarów
  • I miejsce dla Karoliny Koniec w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Podnoszeniu Ciężarów
  • III miejsce dla Briana Kuczyńskiego w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Podnoszeniu Ciężarów

 

 

PAŹDZIERNIK 2013

 

  • Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Juliana Tuwima

I miejsce:

Dominika Przybylska

II miejsce:

Marta Ormińska

wyróżnienie:

Paula Bielawska

Aleksandra Jarecka

Patryk Kieroński

Wiktoria Sobieszczyk


  • Kwalifikacja do kolejnego etapu Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Aleksandra Jarecka

Aleksandra Kaczmarek

Kinga Brzezińska

Dominika Przybylska

Marta Ormińska


 

  • Wyróżnienie dla Pauli Bielawskiej w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Poezji Juliana Tuwima

 

  • I miejsce dla Dominiki Błoch w Gminnym Konkursie Plastycznym „Zapobiegamy Pożarom"

 

 

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Gimnazjalnych
  • VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w biegach sztafetowych chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych
  • II miejsce dla Patryka Kulskiego w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w podnoszeniu ciężarów

 

 

WRZESIEŃ 2013

 

  • Mistrzostwo Europy Juniorów dla Kacpra Badziągowskiego w podnoszeniu ciężarów do lat 15
  • I miejsce dla Patryka Kulskiego w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS województwa kujawsko-pomorskiego w podnoszeniu ciężarów do lat 17
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych
  • I miejsce dla Adama Wałęgi w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Gimnazjalnych
  • II miejsce dla Adama Wałęgi i III miejsce dla Szymona Kielmanna w X Wrześniowych Biegach FENIKSA w kategorii chłopców, uczniów Gimnazjum
  • I miejsce dla Patryka Kulskiego w Mistrzostwach Województwa do lat 15 w podnoszeniu ciężarów
  • II miejsce dla Jakuba Wiatrowicza w Mistrzostwach Województwa do lat 15 w podnoszeniu ciężarów
Poprawiony: środa, 05 sierpnia 2015 10:34
 

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat po kliknięciu na link. Zgoda po naciśnięciu "Agree" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information