PDF Drukuj Email

Dyrekcja szkoły

 

mgr inż. Danuta Radecka - Dubiel - dyrektor

mgr Hanna Stanecka - wicedyrektor

 

 

 

Konsultacje dyrektora szkoły z rodzicami

wtorek - od godz. 1300 do godz. 1500

piątek - od godz. 900 do godz. 1100

 

 


W sytuacjach losowych - indywidualnie, po telefonicznym uzgodnieniu terminu

(tel. 52 3858745 lub 515 262 945).

 

 

 

 

 


Poprawiony: poniedziałek, 19 września 2016 19:23
 

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat po kliknięciu na link. Zgoda po naciśnięciu "Agree" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information